Fascynujące informacje na temat studia laser .

Posted by

Która z nas nie pragnęłaby mieć stale perfekcyjnie gładkich nóg i nie musieć się depilować? Szczególnie, podczas lata… Pewną z coraz to bardziej lubianych sposobów usuwania niechcianych włosków to depilacja laserowa. Laser wyzwala wiązkę światła, a ta wnika do skóry. Absorbuje ona melaninę, to znaczy barwnik w mieszkach włosowych. Do tej pory powiązane było to także na nieszczęście z bólem, który pacjentki czuły w czasie zabiegu.
Naprzeciwko potrzebom klientów wyszła firma Lumenis, jaka wprowadziła na rynek w roku 2009 maszynę do depilacji laserowej Lightsheer Duet. Posiada ona jako jedyna laser z dwiema głowicami. Pierwsza głowica jest zrobiona z syntetycznego szafiru. To właśnie dzięki tej chłodzonej końcówce z szafiru zabieg jest bezbolesny. Następna głowica z kolei jest większych rozmiarów, umożliwia depilację sporych części ciała.
Zabieg Lightsheer duet warszawa jest błyskawiczny jak również bezbolesny, a koszt zabiegu zmienia się w zależności od rodzaju oraz liczebności włosków konkretnego pacjenta.

studio laser warszawa

Możemy skorzystać z Lightsheer Duet w Studio Laser Warszawa całkowicie bezpiecznie, gdyż ta nowa maszyna posiada wiele certyfikatów wydanych poprzez urząd U.S.A. ds. Żywności i Leków FDA, a także europejskich certyfikatów, m. in. ISO 9001. Poza tym, iż Lightsheer Duet trwale usuwa włoski, leczy również zmiany pigmentowe i zamyka naczynia krwionośne na nogach. W ciągu jednego zabiegu laser eliminuje około 20%-30% włosków, w związku z tym zabieg należy ponowić 3 do 4 razy w zależności od grubości i rodzaju włosa. Oprócz tego, iż zabieg jest bezbolesny, to zajmuje maksymalnie zaledwie około 45 minut (w wypadku ud).
Świeżo wypuszczona na krajowy rynek maszyna oczarowała już wiele pacjentek, a dzięki temu coraz to większa liczba klinik estetycznych w całej Polsce poszerza swą ofertę o Lightsheer Duet.
Dzięki najnowszym oraz najbardziej profesjonalnym technologiom depilacja laserowa da radę faktycznie stać się prawdziwą rozkoszą.