Trochę informacji o nowym mieszkaniu

Posted by

Jeżeli z jakikolwiek przyczyny nie zdołają Państwo frapować się rzeczami swoich nieruchomości, inwitujemy do zaczęcia kontaktu z naszą firmą.
Zarządzanie nieruchomościami Wrocław to nasza specjalność. Obszar naszego działania to Wrocław i okolice.
Zapraszamy inwestorów, posiadaczy mieszkań i domów.
Jako zarządca nieruchomości przejmujemy ogół obowiązków, jakie spoczywają na właścicielu mieszkań bądź rezydencji. Nasze wieloletnie doświadczenie w tej sferze działa, że rozumiemy, jakże zróżnicowany jest zbyt posiadłości i przeto wiecznie przystępujemy odpowiednio zaadaptowane działania. Świadczymy posługi obowiązkowo, a nade wszystko na wysokim pułapie, ponieważ zależy nam na waszym poleganiu. Współdziałamy z zawodowymi jednostkami dbającymi o nieskazitelność, budowlanymi, hydraulicznymi i elektrycznymi.

”zarządca

Orientacyjne czynności które świadczymy na rzecz Państwa to:

– selekcja najemców,

– zaprojektowanie zasad wynajmu,

– obsługa prawna – to m.in. wyznawanie właściciela przed najemcą, Wspólnotą Mieszkaniową a także we wszelkich działaniach prawnych powiązanych z mieszkaniem, reprezentowanie przed instytucjami administracji urzędowej i samorządowej, sporządzanie wzorów umów, rozpatrywanie dokumentów,

– obsługa fachowa – to m.in. przewodzenie książki budynku, zarządzanie okresowych przeglądów, zapewnienie obecnej pielęgnacji, konsulting przy wyborze wykonawców renowacji,

– obsługa finansowa – to m.in. doglądanie wpłat czynszu i dodatkowo przystępowanie ewentualnych wykonywań windykacyjnych przy z kancelarią jurydyczną, postępowanie specyfikacji księgowej.

Zapewne każdy szczegół naszej propozycji jest dopasowywany do Państwa wymagań i prognozowań. Nasza firma jest zaopatrzona w profesjonalne programy komputerowe, dzięki czemu możemy umożliwić najważniejszą formę naszej pracy.
Opłatę za zarządzanie nieruchomościami determinujemy stale w drodze negocjacji, dostosowując ją do Państwa indywidualnych wymogów.
Zapraszamy do współpracy.